Kategorie

Kamenná prodejna
bannerpanel
bannerpanel
bannerpanel

Nejprodávanější produkty

Seznam zboží podle výrobce WORLD

Společnost Jiangsu World Plant Protecting Machinery Co., Ltd, která byla založena v roce 2002, je dceřinou společností Jiangsu World Machinery & Electronics Group. Patří k vedoucím producentům specializujícím se na zahradní techniku v Číně. Společnost je také stoprocentním vlastníkem poboček World v USA a v Austrálii.


Moderní výrobní kapacity společnosti se rozkládají na ploše o rozloze přes 500.000 m2. Výzkumný a vývojový tým se skládá ze 45 vynikajících inženýrů. V továrně pracuje přes 800 zaměstnanců. Roční kapacita produkce je 600.000 sekaček na trávu.


Společnost World vyrábí širokou škálu zahradní techniky zahrnující zejména sekačky na trávu se záběrem od 45 cm, dále pak zahradní traktorykultivátoryvertikutátorysněhové frézyštípače polen a další. Produkty jsou exportovány do Evropy, USA i Austrálie.


V červenci 2003 společnost World získala certifikát ISO9001: 2000 systém řízení jakosti. V říjnu 2003 pak zahradní produkty World splnily podmínky pro získání CE certifikátu a též získaly certifikaci GS. Tím se World stala první společností s těmito certifikáty v rámci stejného odvětví v Číně.
Společnost vlastní 11 patentů k vyráběným zahradním produktům.


Společnost World se snaží poskytovat všem svým zákazníkům kvalitní produkty spolu s vynikajícími službami.

Zobrazené 1 - 5 ze 5 položek
Zobrazené 1 - 5 ze 5 položek