Čerpadla do studní hlubinná

Kamenná prodejna
bannerpanel
bannerpanel
bannerpanel

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Gardena 4000/2 automatic Čerpadlo do sudu 500 W

Expedice do 2-4 dnů!

1742-20

2 380 Kč včetne DPH

Poradíme vám

Poradíme vám

Gardena 4000/2 automatic Čerpadlo do sudu 500 W

Gardena 4000/2 automatic Čerpadlo do sudu 500 W

Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

* povinný údaj

  nebo  Zrušit


Popis :

Integrovaná automatická funkce - je úsporný a praktický provoz

S čerpadlem do sudu 4000/2 automatic od společnosti GARDENA můžete k zavlažování zahrady využívat dešťovou vodu, která je zdarma, z nádrže. Buďto můžete pohodlně plnit kropicí konve nebo můžete připojit trysky, postřikovače nebo systémy Micro-Drip-System od společnosti GARDENA k propojovacímu potrubí. Je dokonce možné i využití zavlažovače. Čerpadlo je vhodné i pro vyčerpávání vody. Praktická funkce: pro pohodlný a energeticky úsporný provoz je čerpadlo do sudu možné vybavit automatickou funkcí, která se automaticky aktivuje v případě nutnosti dočerpání vody a poté se zase vypne. Pro ochranu čerpadla proti poškození je k dispozici integrovaný filtr a přídavná základna bránící nasávání velkého množství nečistot. Díky integrované bezpečnostní funkci je rovněž zabráněno chodu naprázdno - při nízké hladině vody je provoz čerpadla automaticky zastaven. Při výrobě čerpadla jsou používány pouze vysoce kvalitní materiály, čímž je garantován výkonný provoz s nízkou hlučností. Bezúdržbový kondenzátorový motor efektivně a tiše čerpá vodu prostřednictvím 2stupňového přívodního oběhového kola. Čerpadlo se snadno a pohodlně obsluhuje. Teleskopickou trubici lze plynule výškově nastavovat a rovněž lze snadno a plynule regulovat množství proudící vody. Pro úsporu místa a pro snadnou přepravu lze k čerpadlu snadno připevnit teleskopické čerpadlo, které současně slouží jako přepravní madlo. Šňůra je namotána okolo držáku na čerpadle a vše je tak úhledně uklizené.
Specifikace
Jmenovitý výkon, W500 W
Maximální výtlačná kapacita4000 l/h
Maximální tlak2 bar
Maximální hloubka ponoru7 m
Maximální výtlačná výška head20 m
Maximální teplota čerpaného média35 °C
Hmotnost, kg5.9 kg
Délka kabelu10 m
Typ napájecího kabeluH05 RNF
Elektrická ochranná třídaIP X8

Vlastnosti

Výkonné a rozmanité použití

Čerpadlo do dešťového sběrače 4000/2, s tlakem 2 bary, může díky výkonnému 2stupňovému oběžnému kolu čerpat vodu rychlostí až 4000 litrů za hodinu a zavlažovat tak efektivně vaši zahradu pomocí zavlažovačů, trysek, postřikovačů nebo systémů Micro-Drip-System.

Ochrana proti běhu naprázdno

Integrovaná bezpečnostní pojistka proti běhu naprázdno chrání čerpadlo proti poškození tím, že zastaví provoz při nedostatku vody, a zabraňuje tak běhu čerpadla naprázdno.

Uživatelsky přívětivá obsluha

Pro větší uživatelské pohodlí lze plynule nastavovat výšku výsuvné trubky. Pomocí regulačního a uzavíracího ventilu lze zastavit protékající vodu.

Snadná obsluha

Integrovaný filtr a přídavný podstavec zabraňují, aby čerpadlo nasálo příliš velké množství nečistot. Tím je zaručen hladký provoz při čerpání.

Úspora energie a praktické použití

Elektronický plovákový spínač a snímač průtoku zapíná čerpadlo, když je třeba čerpat vodu, a poté jej zase vypne. Vše probíhá automaticky. Jedná se o praktickou funkci, která šetří čerpadlo i energii.

K tomuto peroduktu neboli zatiaľ pridané recenzie.

Napísať recenziu

Gardena 4000/2 automatic Čerpadlo do sudu 500 W

Gardena 4000/2 automatic Čerpadlo do sudu 500 W

Napísať recenziu