Zboží Vám zašleme prostřednictvím kurýrní služby DPD, Geis na fakturační, případně doručovací adresu, je-li tato zadána v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce – DPD, Geis a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. Tento způsob dopravy je možný pouze pro zásilky o celkové hmotnosti max.50 Kg a 200cm délky, za tento způsob přepravy účtujeme poplatek za poštovné a balné ve výši 120,-Kč vč. DPH.

V Případě dobírky účtujeme doběrečné 30.-Kč.

Osobní odběr: Můžete využít síť výdejních míst ParcelShop, kterých je v ČR přes 500, více informací získáte ZDE

(Vybrané výdejní místo prosím vložte do poznámky jako text - v nejbližší době bude možno místo zadat přímo do výběru dopravy)Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému, NÁSLEDNĚ I ODMÍTNUTÍ REKLAMACE! V případě zjištění poškození, či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky, je zákazník povinen neprodleně, NEJDÉLE DO 24HODIN, kontaktovat provozovatele internetového obchodu toolscentrum.cz.

+421915 920 555 (9-15 hod. pracovní dny)

reklamacie@schipro.sk

 


* Ceny jsou stanoveny pro zásilky do hmotnosti 50kg a délky 2m. Některé zásilky mohou být předmětem dodatečných poplatků vzhledem k jejich hmotnosti a velikosti. Obchod si vyhrazuje právo změny přepravní služby v případě "nestandardní" zásilky a to s ohledem na počet ks v zásilce, celkový rozměr nebo váhu zásilky.

Informace o ceně dopravy zboží Vám rádi sdělíme na vyžádání.


 

 • Dobírka: Platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. U zásilek odeslaných prostřednictvím kurýrní služby DPD je možné dobírku uhradit platební kartou přímo řidiči.

 fio

 • Bankovní převod: Platba bankovním převodem na účet provozovatele internetového obchodu toolscentrum.cz:
  • v měně CZK v rámci České republiky - č.ú.: 2200931255/2010
  • v měně EUR v rámci České republiky - č.ú.: 2700931251/2010
  • v měně CZK v rámci Slovenska - č.ú.: IBAN: SK5483300000002200931255
  • v měně EUR v rámci Slovenska - č.ú.: IBAN: SK9183300000002700931251
 • variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

 

Logo obchodu