Domácí vodárny

Kamenná prodejna
bannerpanel
bannerpanel
bannerpanel

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Elpumps VB 25/1500 B Domácí vodárna

Expedice zboží 2-4 dní

VB 25/1500 B

4 850 Kč včetne DPH

Poradíme vám

Poradíme vám

Elpumps VB 25/1500 B Domácí vodárna

Elpumps VB 25/1500 B Domácí vodárna

scheppach

scheppach

Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

* povinný údaj

  nebo  Zrušit


Popis :

scheppach

scheppach

Domácí vodárny ELPUMPS splňují veškeré potřeby zákazníka na zásobování domu nebo zahrady pitnou či užitkovou vodou. Základem bezproblémového chodu a dlouhé životnosti jsou tiché motory o výkonu minimálně 800 W. Pouze takto silné motory mají dostatečnou výkonovou rezervu pro to, aby u nich nikdy nenastalo přetížení či přehřátí, které by mohlo způsobit zničení motoru. Vnitřní i vnější části jsou vyrobeny z antikorozních materiálů. Zákazník může podle potřeb volit mezi tlakovou nádobou o objemu 25 nebo 50 litrů. Kovové opěrné nohy zajišťují dobrou stabilitu stroje. Vodárny je možno dovybavit účinným předfiltrem 1l. Model VBP je osazen čerpadlem s implementovaným předfiltrem o objemu 2 l.

Možnosti využití:

Po otočení vodovodním kohoutkem vodárna připojená na zdroj vody, nádrž s vodou apod. sama sepne a vytlačí vodu k odběrnému místu. Zajištění domácnosti pitnou nebo užitkovou vodou – zavlažování, wc splachovače, vodovodní baterie, pračky, apod. Podpora vodovodní sítě. Odběr dešťové vody z nádrží, cisteren.

Technika:

Čerpadlo má samonasávací konstrukci, tzn. při uvedení do provozu je třeba naplnit pouze samotné čerpadlo. Vnitřní konstrukční prvky čerpadla jsou vyrobeny ze speciálního odolného plastu, takže při delším odstavení nehrozí jejich koroze. Skříň čerpadla je vyrobena z litiny nebo speciálního odolného plastu (model VBP). Hřídel čerpadla je utěsněna profesionálním dvojitým těsněním, kombinující pružinové a keramicko-křemíkové těsnění. Modely s označením B mají heavy-duty mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry, je daleko odolnější vůči abrazivnímu vlivu nečistot (částečky písku ap.) a vydrží bez deformací vlivem tepla i případný běh naprázdno (bez vody).
Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Stroje mají nadprůměrnou životnost,protože kromě mechanického těsnění nejsou v těle čerpadla žádné součástky, na které působí otěr. Tlaková nádoba je vyrobena ze silnostěnného plechu (u modelu VBP z nerezu). Uvnitř nádoby je pryžová vystýlka. To zaručuje bezpečnost při provozu a výbornou těsnost nádoby po dlouhou dobu. Nádoba je vybavena přesným tlakoměrem pro kontrolu výstupního tlaku vodárny a hydrokontrolou pro automatické spínání čerpadla.

Příkon (W)1500
Typ motoru230V, 50Hz
Max. čerpací výkon (l/hod)6300
Max. tlak (bar)4.8
Max. výška (m)48
Max. výška sání (m)9
Objem vzdušníku (l)25
Průměr závitu ('')1
Délka kabelu (m)1,5
KabelážH07 RNF 3 × 1 mm2
Max. teplota média (°C)35
Hmotnost (Kg):20.00
Možnost dokoupení příslušenství:

K tomuto peroduktu neboli zatiaľ pridané recenzie.

Napísať recenziu

Elpumps VB 25/1500 B Domácí vodárna

Elpumps VB 25/1500 B Domácí vodárna

scheppach

scheppach

Napísať recenziu